LKS Zamek Skotniki - Oficjalna Strona Internetowa
Zamek Skotniki
O nas
Kadra
Klasa B, Łódź gr. II
Terminarz 13/14
Tabela
Statystyki
Hal-Kop
Kadra
Terminarz 13/14
Tabela
Relacja
Reportaże
Fotoreportaże
Video
Archiwum
Sezon 07/08
Sezon 08/09
Sezon 09/10
Sezon 10/11
Sezon 11/12
Sezon 12/13
Hal-Kop 07/08
Hal-Kop 08/09
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 508
Najnowszy Użytkownik: Joshevicy
Partnerzy
Kotan
Łódzki Związek Piłki Nożnej
Łódzki Związek Piłki Nożnej
Kanarki
Kotan
Sparta
Rosanów
Huragan
Struga
Czarni
Czarni
Czarni
Czarni
Terminarz 13/14
1. kolejka

1 września

Start Szczawin - Czarni Smardzew 3:3 (0:0)

Powstaniec Dobra - Fenix Wągry 2:0 (0:0)

OSP Iskra Głowno - KKS Koluszki II 5:3


11 września

LKS Gieczno - Gozdów 2:3

25 września

Zamek Skotniki - LKS Gałkówek wo 0:8



2. kolejka

7 września

LKS Gałkówek - LKS Gieczno 5:1

8 września

Czarni Smardzew - KKS Koluszki II 3:2

Start Szczawin - LKS Różyca II 2:3


KS Gozdów - OSP Iskra Głowno 9:2

17 listopada

Fenix Wągry - Zamek Skotniki 3:3 (1:2)



3. kolejka

15 września

OSP Iskra Głowno - LKS Gałkówek 1:3

LKS Gieczno - Fenix Wągry 3:3

KKS Koluszki II - KS Gozdów 3:3

Powstaniec Dobra - Start Szczawin 4:0 (1:0)

LKS Rózyca II - Czarni Smardzew 4:0




4. kolejka

21 września

Fenix Wągry - OSP Iskra Głowno 6:2

LKS Gałkówek - KKS Koluszki II 1:4

22 września

Start Szczawin - Zamek Skotniki 5:1 (3:1)

Czarni Smardzew - KS Gozdów 2:3

LKS Różyca II - Powstaniec Dobra 2:1



5. kolejka

29 września

Powstaniec Dobra - Czarni Smardzew 1:2

LKS Gieczno - Start Szczawin 2:4

Zamek Skotniki - LKS Różyca II 2:2 (2:0)

KKS Koluszki II - Fenix Wągry 4:0

KS Gozdów - LKS Gałkówek 4:3




6. kolejka

5 października

Fenix Wągry - KS Gozdów 0:3

LKS Różyca II - LKS Gieczno 4:0

6 października

Powstaniec Dobra - Zamek Skotniki 2:4 (1:1)

Czarni Smardzew - LKS Gałkówek 2:1

Start Szczawin - OSP Iskra Głowno 3:4



7. kolejka

12 października

LKS Gałkówek - Fenix Wągry 6:0

13 października

OSP Iskra Głowno - LKS Różyca II 3:4

LKS Gieczno - Powstaniec Dobra 1:2


Zamek Skotniki - Czarni Smardzew 4:1 (1:0)

KS Koluszki II - Start Szczawin 3:3



8. kolejka

20 października

Czarni Smardzew - Fenix Wągry 6:1

Start Szczawin - KS Gozdów 2:5

Powstaniec Dobra - OSP Iskra Głowno 1:1 (0:0)

Zamek Skotniki - LKS Gieczno 8:2 (2:1)

LKS Różyca II - KKS Koluszki II 1:2



9. kolejka

26 października

LKS Gałkówek - Start Szczawin 4:0

27 października

OSP Iskra Głowno - Zamek Skotniki 0:1 (0:0)

KKS Koluszki II - Powstaniec Dobra 3:3 (2:0)

LKS Gieczno - Czarni Smardzew 0:5

KS Gozdów - LKS Różyca II 3:2




10. kolejka

3 listopada

Start Szczawin - Fenix Wągry 4:3

Powstaniec Dobra - KS Gozdów 6:1


LKS Gieczno - OPS Iskra Głowno 13:00

Zamek Skotniki - KKS Koluszki II 0:2

LKS Różyca II - LKS Gałkówek 3:0



11. kolejka

9 listopada

KKS Koluszki II - LKS Gieczno 1:0

10 listopada

OSP Iskra Głowno - Czarni Smardzew 4:3

LKS Gałkówek - Powstaniec Dobra 1:1

Fenix Wągry - LKS Różyca II 2:3


KS Gozdów - Zamek Skotniki 3:7



12. kolejka

5 kwietnia

LKS Gałkówek - Zamek Skotniki 17:00

6 kwietnia

Czarni Smardzew - Start Szczawin 11:00

Fenix Wągry - Powstaniec Dobra 11:00

KS Gozdów - LKS Gieczno 15:00

KKS Koluszki II - OSP Iskra Głowno 16:30




13. kolejka

13 kwietnia

OSP Iskra Głowno - KS Gozdów 11:00

Zamek Skotniki - Fenix Wągry 14:00

LKS Gieczno - LKS Gałkówek 15:00

LKS Różyca II - Start Szczawin 16:00

KKS Koluszki II - Czarni Smardzew 16:30



14. kolejka

18 kwietnia

LKS Gałkówek - OSP Iskra Głowno 17:30

19 kwietnia

Start Szczawin - Powstaniec Dobra 15:00

20 kwietnia

Fenix Wągry- LKS Gieczno 11:00

Czarni Smardzew - LKS Rózyca II 11:00

KS Gozdów - KKS Koluszki II 15:00



15. kolejka

26 kwietnia

KKS Koluszki II - LKS Gałkówek :

22 września

OSP Iskra Głowno- Fenix Wągry 11:00

Zamek Skotniki - Start Szczawin 14:00

KS Gozdów - Czarni Smardzew 15:00

Powstaniec Dobra - LKS Różyca II 16:00



16. kolejka

4 maja

Czarni Smardzew - Powstaniec Dobra 11:00

Start Szczawin - LKS Gieczno 11:00

Fenix Wągry - KKS Koluszki II 11:00

LKS Gałkówek - KS Gozdów :


LKS Różyca II - Zamek Skotniki 16:00



17. kolejka

11 maja

OSP Iskra Głowno - Start Szczawin 11:00

Zamek Skotniki - Powstaniec Dobra 14:00

KS Gozdów - Fenix Wągry 15:30

LKS Gieczno - LKS Różyca II 16:00

LKS Gałkówek - Czarni Smardzew :



18. kolejka

17 maja

Powstaniec Dobra - LKS Gieczno 16:00

18 maja

Czarni Smardzew -Zamek Skotniki 11:00

Fenix Wągry - LKS Gałkówek 11:00

Start Szczawin -KS Koluszki II 11:00


LKS Różyca II - OSP Iskra Głowno 16:00



19. kolejka

25 maja

Fenix Wągry - Czarni Smardzew 11:00

OSP Iskra Głowno - Powstaniec Dobra 11:00

KS Gozdów - Start Szczawin 16:00

LKS Gieczno - Zamek Skotniki 16:00

KKS Koluszki II - LKS Różyca II 16:30



20. kolejka

1 czerwca

Start Szczawin- LKS Gałkówek 11:00

Czarni Smardzew - LKS Gieczno 11:00

Zamek Skotniki - OSP Iskra Głowno 14:00

Powstaniec Dobra - KKS Koluszki II 16:00

LKS Różyca II - KS Gozdów 16:00




21. kolejka

8 czerwca

OPS Iskra Głowno- LKS Gieczno 11:00

Fenix Wągry- Start Szczawin 11:00

KS Gozdów - Powstaniec Dobra 16:00


KKS Koluszki II - Zamek Skotniki 16:30

LKS Gałkówek - LKS Różyca II :



22. kolejka

15 czerwca

LKS Gieczno - KKS Koluszki II 15:00

Czarni Smardzew - OSP Iskra Głowno 15:00

Powstaniec Dobra - LKS Gałkówek 15:00

LKS Różyca II - Fenix Wągry 15:00


Zamek Skotniki - KS Gozdów 15:00

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Facebook
Zamek Skotniki

Utwórz swoją wizytówkę
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Newslatter
Sponsorzy








     
 
engine: PHP-Fusion v6.01
kasha theme by: sonar from EP

 
     

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie