Zamek Skotniki - Hetman Łódź 3:1 (1:1)
28' M. Płóciennik
74' M. Oleski
83' J. Pawlak

Zamek przez większość spotkania przeważał, jednak dobrze w defensywie grał Hetman, mocno zagęszczał środek pola, przez co żółto czarni nie mieli pomysłu jak przejść te zasieki. Rywali napoczął Płóciennik, który po centrze z głębi pola skierował głową piłkę do bramki, wyprzedzając wychodzącego do wrzutki golkipera. Gol pobudzi Łodzian, którzy śmielej ruszyli do ataków i przy ogromnej bierności skotnickiej defensywy zdołali wyrównać. Po zmianie stron, lepiej grali przyjezdni, dopiero po godzinie gry Zamek zaczął przejmować inicjatywę. Sfrustrowani żółto-czarni bombardowali bramkę rywali 25-30 metrów, jednak piłka za każdym razem lądowała na płocie. Dopiero w 74. minucie indywidualną akcja popisał się Oleski, z ostrego kąta strzałem wewnętrzną częścią stopy na dalszy słupek nie dał szans bramkarzowi Hetmana. Łodzianie musieli się w takiej sytuacji otworzyć, co dało Zamkowi trochę luzu, w 83. minucie Pawlak bardzo łatwo ograł rywala na 16. metrze i w sytuacji sam na sam z golkiperem mocnym uderzeniem zapewnił swojej drużynie zwycięstwo. Dwie sytuacje miał jeszcze Płóciennik, razem na drodze piłki do bramki stanął słupek, a raz poprzeczka.
rekrut86 sierpień 16 2013 09:02:57 0 ˇ 632
Mecz ostatniej szansy

Zamek Skotniki - Hetman Łódź 18:00, 14.08.2013r.

sędzia: Pyciarz, asystenci: ?, ?.

Hetman podobnie jak Kobra jest z zespołem, z którym Zamek jeszcze nigdy nie grał. Zespół z Łodzi powstał w 2006 roku, jak do tej pory nie grał wyżej niż w Klasie B. Pierwsze 4. sezony Hetmana były bardzo słabe, zajmował on miejsca na samym dole tabeli. Poważną grę o awans rozpoczęli w sezonie 2010/2011, w którym zakończyli rozgrywki na 3. miejscu. Sezon później uplasowali się na 2. pozycji, ustępując tylko LKS Dąbrówka, Hetman dostał jeszcze szanse gry w baraż, tam jednak bezkonkurencyjny okazał się Huragan Swędów. Natomiast w ubiegłym sezonie musieli uznać wyższość szybko rozwijającej się Sparty Łódź. Bilans 7 sezonów w Klasie B to 38. zwycięstw, 12. remisów i 80. porażek, bramki 249:457.
Hetman w sobotnim spotkaniu na własnym boisku z Sokołem Popów zremisował 0:0, mimo iż przez ponad połowę spotkania grał w przewadze jednego zawodnika.

-1
Kobra Leźnica Wielka - Zamek Skotniki 3:2 (0:1)

Ręce opadają, w piątek z pięć czwarta rejestrowany był nowy bramkarz, który się nie pojawia na meczu, z musu „łapki” musiał ubrać Płóciennik. Na zmianę było dwóch zawodników w tym prezes, baraże to ostatnia deska ratunku, ale.... Czym zaskoczyła Kobra? Zaangażowaniem, wybieganie, siłą fizyczną, tyle i aż tyle. Byli wręcz przeładowani szansą awansu, co było widać w ich strzałach, wszystkie lądowały w okolicznym lesie, nawet po rzucie karnym kilka ptaków zostało strąconych z gałęzi. Do przerwy wynik był szczęśliwy, ale korzystny, po zmianie stron Kobra bazując na szybkości swojego napastnika zdołała wyrównać, a później dzięki marazmowi w defensywie Zamka wyjść na prowadzenie. Udało się wyrównać dobrej wrzutce Jęczkowskiego, która na bramkę zamienił Pawlak. Kiedy wydawało się, że mecz skończy się remisem, padł strzał z 30. metrów i... piłka się wturlała.
Mecz stał na mocno przeciętnym poziomie, składnych akcji mało, raczej laga i lecim na Szczecin.
rekrut86 sierpień 12 2013 09:05:11 0 ˇ 642
Baraże czas zacząć!

Kobra Leźnica Wielka - Zamek Skotniki 17:00, 11.08.2013r.

sędzia: Mikła, asystenci: ?, ?.

W najbliższą niedzielę tj. 11.08.2013 r. żółto-czarni zagrają pierwszy mecz barażowy o utrzymanie w Łódzkiej Klasie A, ich rywalami będzie ekipa Kobry. Zespół z Leźnicy Wielkiej występuje w Łódzkiej Klasie B, gr III. W tym Roku Kobra obchodzi okrągłą rocznicę powstania, którą datuje się na rok 2003. Niedzielny rywal Zamka już po dwóch latach istnienia awansował do Klasy A, jednak po sezonie spędzony w tej klasie rozgrywkowej rozwiązał się, mimo iż zajął miejsce w środku tabeli. Kobra reaktywowała się trzy sezony temu i zanotowała mocne wejście plasując się na pozycji wicelidera, zaledwie punkt za GKS Byszew. Drugi sezon był dla Leźniczan słabszy, zajęli zaledwie czwartą pozycję, ze stratą do lidera Bzury Ozorków aż piętnastu punktów. W końcu nastąpił sezon 2012.2013, zespół z Leźnicy ponownie przegrał rywalizację o awans, tym razem ustąpił, aż o trzynaście punktów Ostrowi Ostrowy. Po trzech latach walki o A-Klasę, z bardzo dobrym bilansem 41. zwycięstw, 7. remisów i 8. porażek, bramkami 266:87, do ekipy z Leźnicy Wielkiej uśmiechnęło się szczęście w postaci baraży. Pierwsze co rzuca się w oczy to bilans bramkowy, który w średniej meczowej prezentuje się następująco 4,75:1,55, ale taka jest specyfika tej grupy, wystarczy porównać średnie bramek na spotkanie we wszystkich trzech grupach Klasy B: gr. I - 8,87, gr II – 9,36, gr III – 11,94. Przed meczem z Zamkiem, Leźniczanie rozegrali jeden mecz kontrolny, w Leśmierzu z tamtejszą Spartą, spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

!!!ZBIÓRKA NA PL. KILIŃSKIEGO O 15:30!!!
!!!PAMIĘTAĆ O DOWODACH I LEGITYMACJACH!!!

Ostatni test przed walką o utrzymanie

Zamek Skotniki - Magnat Sierpów 17:30, 04.08.2013r. (boczne Rosanów)

Po sobotnim falstarcie na Borucie, Zamek zagra z zespołem z Sierpowa. Zarząd liczy, że zespół stawi się na tym meczu w dużej liczbie graczy, w tym pojawią się nowi zawodnicy, których miejmy nadzieje uda się zgłosić przed barażami. Wiele osób mówi "na sparingach mnie nie będzie, ale baraże pewniak", w Ozorkowie też miał być skład, a po drugie co to za granie z marszu?
rekrut86 sierpień 02 2013 09:13:48 0 ˇ 649
Baraże o A-Klase!
Udział w barażach wezmą Zamek Skotniki (jedyny spadkowicz z A-Klasy), Hetman Łódź (drugie miejsce B-klasy gr I), Sokół Popów (drugie miejsce B-klasy gr II), Kobra Leźnica Wielka (drugie miejsce B-klasy gr III), utrzymanie/awans w/do A-klasie/y wywalczą sobie dwie najlepsze ekipy.

Ambitne podejście...

Kotan Ozorków - Zamek Skotniki 4:1 (1:0)

Na spotkaniu w Ozorkowie melduje się 10. zawodników!!! 9. kolejne spotkanie gramy bez bramkarza, więc obraz nędzy i rozpaczy, że na mecz decydujący o losach zespołu większość zawodników miało wyj.... Słowa uznania dla tych,którzy się zjawili i w upale walczyli przez 90. minut mimo gry jednego zawodnika mniej. Jak się później okazało, zwycięstwo w tym spotkaniu zapewniało sportowe utrzymanie w A-Klasie.
rekrut86 czerwiec 24 2013 13:25:44 0 ˇ 679
Leżing, Smażing, plażing
Malina Piątek - Zamek Skotniki 5:7 (0:3)
63' ?.?.               6' G. Polasiński
69' ?.?.               30' 57' 68' 87' M. Płóciennik
83' ?.?.               45'+2 M. Jęczkowski
89' ?.?.               73' M. Kowalczyk
90'+2 ?.?.

O dziwo udało się uzbierać 12. osób, fajnie że jeszcze ktoś ma ambicje i chęci do grania i w sobotę jeszcze będą nadzieje... Sam mecz bardzo wesoły, Malina prezentowała poziom defensywy jak Zamek w najlepszych spotkaniach, wynik mógł zakręcić sie grupo powyżej 10., sam Płóciennik miał 9. sytuacji 100%. Ostatnie 30. minut to przewaga Maliny, której graczej lepiej znosili grę w ogromnym upale, gdyby mecz potrwał jeszcze 10. minut to żółto-czarni by go nie wygrali...
rekrut86 czerwiec 20 2013 08:51:49 ˇ 3 ˇ 667