Czarni
Czarni
Ciężka 1 połowa, w 2giej jak walec! - w 5 bez bramkarza!!!
Hal-Kop Zamek Skotniki - PEAKO 8:3 (3:2)
7' 13' 22' 29' A. Czapliński
8' 17' M. Bogusławski
18' K. Borkowski
21' K. Misiak

Skład: A. Ślęzak - A. Czapliński, K. Misiak, K. Borkowski, M. Bogusławski - G. Polasiński (od 27 minuty)

O przełożenie tego spotkania zabiegali zawodnicy PEKAO, jednak po liczebności obu ekip można był odnieść inne wrażenie. Już tradycją się staje rozgrywać nam spotkania w dziesiątkowanym składzie, tym razem przybyło pięciu zawodników (szósty dotarł w 27minucie), na bramce stał zawodnik z pola (Siela usprawiedliwiony). Mimo takich braków to my byliśmy lepszą i przeważającą drużyną. Na prowadzenie w 7 minucie wyprowadza nas Czapliński, a 60 sekund później Bogusławski podwyższa na 2:0! W kolejnych minutach gra zaostrza się. Na przemian obie ekipy dochodzą do sytuacji podbramkowych, szczęście tym razem uśmiecha się do PEAKO zdobywającego bramkę kontaktową. Radość graczy w zielonych strojach nie trwa długo, bo za sprawą Czaplińskiego podnosimy wynik na 3:1. Ostatnie 2 minuty to chaos, za kłótnie z sędzią gracz PEKAO otrzymuję karę 2 minut, nie mogący sobie z tym poradzić zawodnik stojąc po za boiskiem zostaje ukarany czerwoną kartką za groźby kierowane do sędziego. Mieliśmy przed sobą 5 minut gry w przewadze, niestety połowę tego czasu zmarnowaliśmy, gdyż na minutę przed końcem połowy za faul przed polem karnym 2ma minutami zostaje ukarany Czapliński. Z rzutu wolnego PEAKO po raz kolejny zdobywa bramkę kontaktową, choć sędziowie nie zauważyli chamskiego zachowania gracza rywali trzymającego naszego golkipera! Druga połowa to już absolutnie nasza dominacja, szybko bo już w 17 i 18 minutach za sprawą kolejno Bogusławskiego i Borkowskiego odbieramy wole walki rywalom – 5:2. Widać w tym spotkaniu przypadło nam do gustu zdobywanie goli parami, po raz trzeci zdobywamy dwa gole w odstępie 60 sekund – 21 minuta Misiak, 22 minuta Czapliński kompletując tym samym hat-tricka i jest 7:2! Przez kolejne 7 minut obie ekipy mimo licznych sytuacji nie mogą znaleźć sposobu na golkiperów, dopiero ostatnie 2 minuty przynoszą gole. Na minutę przed końcową syreną dobry występ i zwycięstwo przypieczętowuje swoją czwartą bramką Czapliński, PEKAO w ostatniej minucie zdobywa jeszcze trzeciego gola ustalając tym samym końcowy wynik 9:3!
Potwierdza się, że gdy nas mniej to gramy o wiele lepiej. Z boku nie było widać, że to nas zespół gra bez zmian i ma w nogach wczorajszy sparing, w którym też mieliśmy zaledwie 1 zmiennika! Olewactwo niektórych jest … !!! Do końca już tylko dwa spotkania, mamy już pewne 8 miejsce tak więc dograjmy te mecze z bardzo mocnymi rywalami w normalnym składzie!