Gdyby nie ...!!! Zabrakło sił, konsekwencji i 3minut!
Hal-Kop Zamek Skotniki -Zamek Skotniki - Invest Bud 2:4 (2:1)
9' M. Matusiak
15' M. Bogusławki

Skład: P. Sielski - A. Czapliński, K. Borkowski, M. Bogusławski, M. Matusiak - G. Polasiński

Gdy do spotkania podchodziliśmy w pięcio osobowej kadrze, wydawało się, ze będzie to mecz do pierwszej bramki. Nic bardziej mylnego, graliśmy świetnie i całą czwórką w obronie co przynosiło oczekiwane efekty, a osłabiona brakiem dwóch graczy Invest Bud nie miał recepty na Naszą grę. Jeszcze piękniej stało się w dziewiątej minucie za sprawą Matusiaka, który bezbłędnie wyegzekwował rzut wolny. Podrażniony rywal przejął incjatywe i w okolicach trzynastej minuty w dość pechowych okolicznościach doszło do wyrównania - strzał rywala na ciał chciał przyjąć Czapliński, niestety piłka jedynie zmieniła trajektorie lotu co skutecznie zmyliło Sielskiego, który zdołał jedynie zbić piłkę na poprzeczkę, lecz rywal nie miał problemu z dobitką z najbliższej odległości. Końcówka jednak należała do Nas, ostatni zawodnik Investu wdał się w drybling, co skrzętnie wykorzystał Bogusławski świetnie wyłuskując piłkę rywalowi i w sytuacji sam na sam nie dał szans golkiperowi - była 15minuta. Druga część spotkania to intensywne ataki Invest Budu i "obrona Częstochowy" z Naszej strony. Udawała Nam się ta sztuka aż do feralnej dwudziestej siódmej minuty, w której to straciliśmy aż dwa gole! - 2:3. W ostatnich minutach postawiliśmy wszystko na jedną kartę, poszliśmy na wymianę ciosów co jednak skończyło się skarceniem (jak zawsze) i w ostatniej minucie Invest Bud przypieczętował swoje zwycięstwo, które z przebiegu gry nie było zasłużone.
Brawo dla tych co byli i jak zagrali, taką grę i zaangażowanie chciało by się oglądać na każdym spotkaniu. Wyniki innych spotkań pokazują, że poza dwoma-trzema zespołami (Cassiopea, Caldo, Termar) jest szansa powalczyć o pozytywny rezultat!